Skupljanje ambalažnog otpada

MREŽA SAKUPLJANJA AMBALAŽNOG OTPADA SZB ZA POLJOPRIVREDNA GOSPODARSTVA KOJA TREBAJU IMATI OVJERENI PRATEĆI LIST KAO DOKAZ DA SU OTPAD ZBRINULI NA ZAKONOM PROPISAN NAČIN

 

2021. godina

Korisnicima je osiguran besplatni povrat prazne ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, Albaugh TKI (Pinus Agro), BASF, Bayer CropScience, Chromos Agro, Corteva Agriscience (Dow AgroSciences), Danon, Euroazijski pesticidi, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Nufarm, Monsanto, Orchem, Stockton, Syngenta Agro.

 

U sklopu projekta se sakuplja samo prazna primarna/opasna ambalaža navedenih proizvođača koji financiraju projekt. Transportna ambalaža kao niti ambalaža bilo kojih drugih proizvoda koji nisu sredstva za zaštitu bilja (npr mineralna gnojiva) se ne prihvaća.

 

Udruga CROCPA i tvrtka CIAK d.o.o. zadržavaju pravo promjene rasporeda sakupljanja ili obustave istog u slučaju takvih preporuka Kriznog Stožera o zabrani masovnih okupljanja.

 

 

Istarska županija

08.04.2021.

Finida bb (dvorište 6. maj)

 

Umag

09.00 – 11.00

Brtonigla

Nova Vas

Brtonigla

12.00 – 14.00

 

Istarska županija

15.04.2021.

Parkiralište ispred B-voda d.o.o.

Sveti Ivan 6

Buzet

09.00 – 10.30

Parkiralište iza doma Josip Daus

Cerovlje 12

Cerovlje

12.00 – 14.00

 

Istarska županija

21.04.2021.

Sajmište Višnjan

 

Višnjan

09.00 – 11.00

POVRĆE VITASOVIĆ d.o.o.

Šišanska cesta 124

Pula

13.00 – 14.30

 

Primorsko – goranska županija

27.04.2021.

Poljoapoteka Cortina

Novo naselje Mravinci bb

Čavle

09.00 – 10.00

P.Z. VRBNIK

Namori 2

Vrbnik

12.00 – 14.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

29.04.2021.

PZ Napredak

K. Tomislava 40

Gradište

09.00 – 11.00

Brodsko – posavska županija

06.05.2021.

PPK d.o.o. Nova Gradiška

Kralja Dmitra Zvonimira 292

Nova Gradiška

09.00 – 13.00

 

Brodsko – posavska županija

10.05.2021.

Agronom d.o.o.

J. Kozarca 12

Bukovlje

09.00 – 11.00

 

Brodsko – posavska županija

12.05.2021.

Gratis – commerce d.o.o.

Bebrina 81

Bebrina

08.30 – 10.00

Gratis – commerce d.o.o.

Gornja Bebrina 67

Ruščica

11.00 – 13.00

 

Požeško – slavonska županija

13.05.2021.

Kutjevo d.d.

Trg Graševine 2

Kutjevo

08.00 – 11.00

Kutjevo d.d.

Trg Vilima Korajca 13

Kaptol

11.30 – 13.30

 

Požeško – slavonska županija

18.05.2021.

Kod autobusnog stajališta – Restoran Buba

Trg Zrinskih i Frankopana

Pleternica

08.00 – 10.30

Komunalno društvo

Kralja Tomislava 56e

Čaglin

11.30 – 13.00

 

Požeško – slavonska županija

25.05.2021.

Agronom d.o.o.

Voćarska bb, Završje

Brestovac

09.00 – 12:00

 

Karlovačka županija

31.05.2021.

Bublić Commerce d.o.o.

Ul. Dr. Vlatka Mačeka 26c

Karlovac

08.00 – 10.00

Medven trgovina d.o.o.

Mali Erjavec 4

Mali Erjavec

11.00 – 12.00

Vinski podrum Vrbanek

Obrež Vivodinski 1

Vivodina

13.00 – 15.00

 

Brodsko – posavska županija

01.06.2021.

Braniteljska zadruga Kobaš

Kloštarska 6

Slavonski Kobaš

09.00 – 11.00

 

 

 

 

 

Karlovačka županija

02.06.2021.

Autobusna stanica kod crkve sv. Antuna

 

Duga Resa

08.00 – 10.00

 

Brodsko – posavska županija

02.06.2021.

Udruga vinogradara i voćara

Matije Gupca (Hrvatski  pučki dom)

Staro Petrovo Selo

09.00 – 11.00

 

Osječko – baranjska županija

08.06.2021.

Općina Gorjani

Kula 1

Gorjani

08.30 – 12.00

 

Ličko – senjska županija

09.06.2021.

Madig – Mrežnica d.o.o.

Kralja Zvonimira 131

Otočac

08.00 – 10.00

Poljopromet d.o.o.

Lički Osik 81 (Stari)

Lički Osik (Stari)

11.00 – 13.00

 

Karlovačka županija

14.06.2021.

Madig – Mrežnica d.o.o.

Salopek Selo 2

Ogulin

08.00 – 10.00

 

Karlovačka županija

17.06.2021.

Parkiralište NK Josipdol

Karlovačka

Josipdol

08.00 – 10.00

Benzinska postaja Plaški (preko puta)

Plitvička cesta

Plaški

11.00 – 12.30

 

Vukovarsko – srijemska županija

21.06.2021.

Agro Tovarnik

Rusinjska b.b.

Mikluševci

09.00 – 11.00

 

Požeško – slavonska županija

24.06.2021.

Lipkom d.o.o.

I. Mažuranića 81

Lipik

09.00 – 11.00

 

Bjelovarsko – bilogorska županija

28.06.2021.

P.Z. Štefanje

Štefanje 84 a

Štefanje

08.00 – 10.00

 

Bjelovarsko – bilogorska županija

30.06.2021.

DVD u Gudovcu

Gudovac 41

Gudovac

08.00 – 10.00

Bjelovarsko – bilogorska županija

02.07.2021.

Šnajder d.o.o.

Bilogorska 74

Kapela

08.00 – 11.00

 

Bjelovarsko – bilogorska županija

05.07.2021.

Sajmište u Garešnici

 

Garešnica

08.00 – 11.00

 

Bjelovarsko – bilogorska županija

07.07.2021.

Sima-agro d.o.o.

Donji Sređani  47

Dežanovac

08.00 – 10.00

 

Sisačko – moslavačka županija

09.07.2021.

ABUNDAN d.o.o.

Sv. Mihovila 19

Velika Ludina

08.00 – 11.00

 

Sisačko – moslavačka županija

12.07.2021.

Kod Društvenog doma

Radićeva ulica

Kutina

08.00 – 11.00

Sajmišna ulica

kod Veterinarske ambulante

Lipovljani

12.00 – 14.00

 

Sisačko – moslavačka županija

14.07.2021.

Komunalac Glina d.o.o.

Jukinačka 104

Glina

08.00 – 11.00

PZ Prvča

Barice Rapić 1a

Sisak

12.30 – 16.00

 

Sisačko – moslavačka županija

16.07.2021.

Sajmište Popovača

Moslavačka 12

Popovača

08.00 – 11.00

 

Bjelovarsko – bilogorska županija

19.07.2021.

Parkiralište kod Općine Šandrovac

Bjelovarska 6

Šandrovac

08.00 – 11.00

 

Bjelovarsko – bilogorska županija

21.07.2021.

Sajmište

Početak Bjelovarske ulice

Veliki Grđevac

08.00 – 11.00

 

Osječko – baranjska županija

22.07.2021.

Dvorište komunalnog društva

Kolodvorska 1

Koritna

08.00 – 11.00

Bjelovarsko – bilogorska županija

23.07.2021.

Parking za teretna vozila u ulici Ljudevita Gaja

Trg Križnog puta

Daruvar

08.00 – 11.00

 

Bjelovarsko – bilogorska županija

26.07.2021.

Sajmište

Sv. Andrije bb

Čazma

08.00 – 11.00

 

Sisačko – moslavačka županija

28.07.2021.

Prostor stočnog sajma u Sunji

Sajmište bb

Sunja

08.00 – 11.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

28.07.2021.

PTPO Baruz

Patkovićeva 36

Bobota

08.00 – 11.00

 

Požeško – slavonska županija

29.07.2021.

PZ Prvča

Pavla Radića 44

Požega

09.00 – 10.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

03.08.2021.

PZ Bogdanovci

Rudina krčevine 1

Bogdanovci

08.30 – 10.30

 

Vukovarsko – srijemska županija

06.08.2021.

Prostor kod sportske dvorane – Ivankovo

Bošnjaci 10

Ivankovo

08.30 – 12.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

09.08.2021.

Trgovački obrt Tina

I. G. Kovačića 106

Ilok

09.00 – 12.30

 

Vukovarsko – srijemska županija

11.08.2021.

Agro Tovarnik

Vl. Ivana Burika 34

Tovarnik

09.00 – 11.30

 

Vukovarsko – srijemska županija

12.08.2021.

PZ Napredak

Strossmayerova b.b.

Babina Greda

09.00 – 10.00

PZ Napredak

Velika Cerna 147

Cerna

11.00 – 13.00

 

 

Vukovarsko – srijemska županija

16.08.2021.

CEZAREJA d.o.o.

Soljanska 56

Drenovci

08.30 – 13.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

18.08.2021.

Ruris d.o.o.

Strosmajerova 61

Bošnjaci

09.00 – 10.30

PZ Napredak

V.Nazora 8

Bošnjaci

11.00 – 12.00

 

Zadarska županija

19.08.2021.

Maslinik OPG Ivan Atelj

200 m južno od rampe za utovar grožđa,                 Parcela Vickouša

Zagrad, Nadin

08.00 – 10.00

 

Osječko – baranjska županija

19.08.2021.

Kooperacija Drenje

Gajeva 35

Drenje

09.00 – 12.00

 

Brodsko – posavska županija

20.08.2021.

Ruris d.o.o.

Zagrebačka 146

Gundinci

09.00 – 12.00

 

Osječko – baranjska županija

23.08.2021.

PZ Topolje

Republike 50

Topolje

08.30 – 10.00

Dom Kulture

V. Nazora 32

Popovac

11.00 – 12.00

 

Splitsko – dalmatinska županija

23.08.2021.

Poljoapoteka Hipodrom

Put Piketa 24

Sinj

09.00 – 11.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

25.08.2021.

CEZAREJA d.o.o.

Skorotinci 7

Otok

Industrijska zona

08.30 – 13.00

 

Dubrovačko – neretvanska županija

25.08.2021.

Poljopromet d.o.o.

Jasenska bb

Opuzen

10.00 – 12.00

 

 

 

 

Osječko – baranjska županija

27.08.2021.

Općina Kneževi Vinogradi

Vaga prema Kotlini

Kneževi Vinogadi

08.30 – 11.00

 

Splitsko – dalmatinska županija

27.08.2021.

Poljopromet d.o.o.

Glavina Donja 373

Imotski

08.00 – 10.00

 

Brodsko – posavska županija

30.08.2021.

Stočna pijaca

 

Nova Kapela

09.30 – 11.30

 

Osječko – baranjska županija

31.08.2021.

Agrar T.P.P. (Habada)

Kralja Tomislava bb

Selci Đakovački

08.30 – 10.00

Europlantaže d.d.

Trg 2

Brođanci

11.30 – 12.30

 

Krapinsko – zagorska županija

01.09.2021.

Trgocentar d.o.o.

Trg Sv. Jurja 8

 

Desinić

08.00 – 10.00

 

Virovitičko – podravska županija

02.09.2021.

Slatina kom d.o.o.

Trg Ruđera Boškovića (stara tržnica)

Slatina

08.00 – 11.00

 

Virovitičko – podravska županija

06.09.2021.

Iza benzinske postaje u Pitomači

Ulica Ljudevita Gaja 134

Pitomača

08.00 – 11.00

 

Virovitičko – podravska županija

08.09.2021.

PP Orahovica d.d. - Gutmanovci

Zakov gaj

Gutmanovci

08.30 – 12.00

PP Orahovica d.d.

Zdenci b.b.

Zdenci

13.00 – 14.30

 

Zagrebačka županija

09.09.2021.

Parkiralište gradskog stadiona

Celine 8

Vrbovec

  08.00 – 11.00

 

Zagrebačka županija

10.09.2021.

Sajmište u Dubravi

Radnička ulica bb

Dubrava Vrbovečka

  08.00 – 11.00

Zagrebačka županija

13.09.2021.

Poljoapoteka Jakopović

Lipovec Lonjski 17

Lipovec Lonjski

Kloštar Ivanić

08.00 – 11.00

 

Krapinsko – zagorska županija

14.09.2021.

Micak d.o.o.

Kolodvorska 47a

Marija Bistrica

08.00 – 10.00

 

Zagrebačka županija

15.09.2021.

Cipro d.o.o.

Josipa Predavca 10

Dugo Selo

08.00 – 10.00

Sajmište Pisarovina

Karlovačka 8A

Pisarovina

11.30 – 13.30

 

Šibensko – kninska županija

17.09.2021.

PZ Primošten Burnji (skladište)

Draga 6

Primošten Burnji

10.00 – 11.30

Dalmacija vino Split d.o.o.

Radna jedinica Drniš

I. Meštrovića 38

(lokacija Cecela)

Drniš

13.00 – 15.00

 

Zagrebačka županija i Grad Zagreb

20.09.2021.

Ispred Ureda Uprave za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva Ministarstva poljoprivrede

Stara cesta 14

Vukovina

08.00 – 10.00

DVD Odranski Obrež (plato ispred)

Obreška cesta 119

Odranski Obrež

10.30 – 12.00

 

Zagrebačka županija i Grad Zagreb

22.09.2021.

Poljoapoteka Papiga

Črećan 10 b

Sv. Ivan Zelina

08.00 – 11.00

Veterinarska ambulanta u Belovaru

Varaždinska 55

Belovar

11.30 – 12.30

 

Zagrebačka županija

24.09.2021.

Poljoprivredna apoteka Agromarket „Poljoprivredna stanica“

Zrinski Frankopana 12

Jastrebarsko

08.00 – 10.00

Penić-promet

Krašić 96

Krašić

10.30 – 12.00

 

Zagrebačka županija

27.09.2021.

Agronom d.o.o.

Ulica 65. bataljuna ZNG 48

Ivanić Grad

  08.00 – 11.00

Varaždinska županija

29.09.2021.

Amting d.o.o.

Kolarova 2

Veliki Bukovec

08.00 – 10.00

 

Varaždinska županija

01.10.2021.

Poljodom d.o.o.

Gospodarska 2

Ivanec

08.00 – 11.00

 

Varaždinska županija

04.10.2021.

Sakupljalište repe (repodrom)

Stjepana Radića 1

Vidovec

08.00 – 11.00

 

Varaždinska županija

06.10.2021.

PZ Prvča

Kolodvorska 12

Jalžabet

08.00 – 10.00

 

Koprivničko – križevačka županija

08.10.2021.

Agronom d.o.o.

Trg Tomislava Bardeka 17

Sokolovac

08.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

12.10.2021.

Agronom d.o.o.

Trg Matije Gupca 2

Novigrad  Podravski

08.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

14.10.2021.

Gola – općinsko skladište

A. Šenoe

Gola

08.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija

19.10.2021.

Parkiralište ispred DVD-a

Sv.Petar Orehovec 131

Sv.Petar Orehovec

08.00 – 11.00

 

Bjelovarsko – bilogorska županija

21.10.2021.

Prostor tržnice

Ulica 77. Samostalnog bataljuna ZNG-a 19

Grubišno Polje

08.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

25.10.2021.

Lenagro d.o.o.

Palih boraca 1

Đelekovec

08.00 – 11.00

 

 

 

Varaždinska županija

28.10.2021.

Poljocentar

Varaždinska 102

Sračinec

08.00 – 10.00

 

Međimurska županija

03.11.2021.

Tvornica stočne hrane d.d. Poljoprivredna ljekarna i otkupna stanica GRAMA

Kolodvorska 74

Donji Kraljevec

08.00 – 12.00

 

Međimurska županija

08.11.2021.

Tvornica stočne hrane d.d. Poljoprivredna ljekarna i otkupna stanica GRAMA

Sajmišna 1

Kotoriba

08.00 – 11.00

 

Međimurska županija

10.11.2021.

Kocen Agro d.o.o.

Štrigova 76

Štrigova

08.00 – 11.00

 

Međimurska županija

12.11.2021.

Agromartin d.o.o.

Čakovečka bb

Sv.Martin na Muri

08.00 – 10.00

 

Međimurska županija

16.11.2021.

Dodlek - Agro d.o.o.

Lipovke 6

Belica

08.00 – 11.00

 

Međimurska županija

19.11.2021.

Poljoposavec d.o.o.

Matije Gupca 5a

Dunjkovec

08.00 – 10.00

 

Koprivničko – križevačka županija

23.11.2021.

Reciklažno dvorište

Hrvatske državnosti 94

Herešin, Koprivnica

08.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija

29.11.2021.

Industrijska zona Čret

Kod skretanja za Lemeš Križevački

Križevci

08.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija

01.12.2021.

Agronom d.o.o.

Kolodvorska 19

Đurđevac

08.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

03.12.2021.

Sajmište Sveti Ivan Žabno

Zagrebačka bb

Sveti Ivan Žabno

08.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

07.12.2021.

Sajmište Gornja Rijeka

Novoselska ulica 15

Gornja Rijeka

08.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

09.12.2021.

Sajmište

Kolodvorska bb

Virje

08.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

13.12.2021.

Parkiralište ispred zgrade Općine Kalnik

Trg Stjepana Radića 5

Kalnik

08.00 – 11.00